Megbízó partnercégünk  a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. A  költséghatékony vállalati gazdálkodás biztosításához  felvételre  keres   autóipari gyártásban jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI IGAZGATÓ

Feladatok

  • A vállalat stratégiai céljainak beszerzési oldalról történő maximális támogatása
  • Globális projektben beszerzési oldalról történő részvétel
  • Éves beszerzési költségvetési terv összeállítása
  • Beszerzési csoport munkájának felügyelete, irányítása, értékelése
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Beszállítókkal történő együttműködés, beszállító látogatás, beszállító értékelés
  • Beszállítói minőségbiztosítási folyamatok irányítása, fejlesztése
  • Hosszú és rövidtávú beszerzési szerződések, megállapodások tárgyalása
  • Ártárgyalások, szállítási kondíciók tárgyalása beszállítókkal
  • Beszállítói piackutatás kül és belföldön optimális beszerzési forrás érdekében
  • Raktárkészlet optimalizálása, megfelelő beszállítási ütemek meghatározása
  • Alternatív megoldások kidolgozása költségcsökkentésre
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs, adatszolgáltatási és jelentési kötelezettségek elvégzése
  • Társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Minimum 10 év vezetői gyakorlat hasonló munkakörben, gyártó környezetben
  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete, német nyelvtudás előny
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Önálló döntéshozatali képesség, együttműködést támogató vezetési stílus
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szintvonalas juttatási csomag

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI IGAZGATÓ, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: 00162@impchrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS) (Fejér megye)
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Komárom-Esztergom megye)
BESZERZÉSI VEZETŐ (Székesfehérvár környéke)
COMMODITY BUYER (Komárom-Esztergom megye)
COMMODITY BUYER - NPI (Budapest (Dél-Pest))
KISZÁLLÍTÁSI ADMINISZTRÁTOR (Biatorbágy, M1 főút mentén)
LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XVII. kerület)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés (Biatorbágy, M1 főút mentén)