Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a beszerzés megbízhatóságára és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres az autóipari gyártásban jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI IGAZGATÓ

Feladatok

  • A vállalat stratégiai céljainak beszerzési oldalról történő maximális támogatása
  • Beszerzési irányelvek, folyamatok, rendszerek bevezetése, ellenőrzése
  • Beszerzési csoport munkájának felügyelete, irányítása, értékelése
  • Beszállítókkal történő együttműködés, beszállító látogatás, beszállító értékelés
  • Éves beszerzési költségvetési terv összeállítása
  • Beszállítási tervek, költségcsökkentési tervek kidolgozása
  • Hosszú és rövidtávú beszerzési szerződések, megállapodások tárgyalása
  • Ártárgyalások, szállítási kondíciók tárgyalása beszállítókkal
  • Beszállítói piackutatás kül és belföldön optimális beszerzési forrás érdekében
  • Útmutatás beszállító fejlesztésére
  • Globális projektben beszerzési oldalról történő részvétel
  • Raktárkészlet optimalizálása, megfelelő beszállítási ütemek meghatározása
  • Alternatív megoldások kidolgozása költségcsökkentésre
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs, adatszolgáltatási és jelentési kötelezettségek elvégzése
  • Társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Minimum 3 év vezetői gyakorlat hasonló munkakörben gyártó környezetben, autóipari tapasztalat előny
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Célorientált, önálló döntéshozatali képesség, együttműködést támogató vezetési stílus
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szintvonalas juttatási csomag

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI IGAZGATÓ, Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
LOGISZTIKAI PROJEKT KOORDINÁTOR (Fejér megye)
LOGISZTIKAI VEZETŐ (Tatabánya környéke)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Kecskemét környéke)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Veszprém megye)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI MENEDZSER (Járműipar – Karbantartás, üzemeltetés) (Budapest (Dél-Pest))