Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS)

Feladatok

  • 8 fős nem termelési alapanyag beszerzéssel foglalkozó csapat irányítása
  • Árversenyek, tárgyalások, szerződéskötések folyamatának támogatása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, fejlesztési stratégiák kidolgozása
  • A hatékony működést szolgáló erőforrás tervezés és gazdálkodás, a költségek folyamatos kontrollálása
  • Rendszeres visszajelzés kollégái számára az elért teljesítményről. Fejlődést célzó javaslatok, célkitűzések meghatározása a beosztottak számára
  • A munkavállalók számára fejlesztési szükségletek meghatározása, a kollégák fejlesztésében történő személyes részvétel
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség a vezetőség felé az osztályos/területi célkitűzések és a költségvetés vonatkozásába
  • Hatékony részvétel szakmai, vezetői megbeszéléseken. Kapcsolattartás és együttműködés a vállalatvezetéssel és a munkafolyamatokhoz kapcsolódó területekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Nemzetközi vállalatnál beszerzés területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (negyedéves bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Komárom-Esztergom megye)
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Fejér megye)
BESZERZÉSI VEZETŐ (Székesfehérvár környéke)
LOGISZTIKAI VEZETŐ (Tatabánya környéke)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
RAKTÁROS – Adminisztráció, csomagolás, anyagmozgazás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Kecskemét környéke)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Veszprém megye)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye)