Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, speciális termékcsoportjában a világ autóipari beszállítóinak élvonalába tartozik. A vállalat az elmúlt években dinamikusan fejlődött a gyártási program jelenleg is új nagy presztízsű projektekkel bővül. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett mérnök munkatársat az alábbi munkakörbe:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Feladatok

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos teljes körű feladatellátás és ügyintézés (NEXON)
  • Adatbevitel és adatkezelés a munkaviszonnyal és munkavégzéssel kapcsolatban
  • Adó és járulékjelentések a NAV felé
  • Letiltások kezelése, kapcsolattartás az illetékes szervekkel
  • Rendszeres és ad - hoc jelentések és statisztikák készítése a cégvezetés részére
  • A HR csoport munkájának támogatása, különös hangsúllyal a munkaügyi feladatokra
  • Részt vesz a HR tevékenység (rendszer és eljárások) stratégiai és operatív fejlesztésében
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal és HR szolgáltatókkal
  • Részt vesz más HR feladatokban is, igény szerint: tervezés, költségvetés, felmérések

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség + szakirányú végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett minimum 5 év releváns tapasztalat
  • Minimum 2 év NEXON – nal végzett számfejtés
  • Munkajogi, TB, adózási törvények, szabályok és eljárások alapos ismerete
  • Nagyobb cégnél szerzett hasonló munkatapasztalat
  • Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodás
  • Megbízhatóság, pontosság, kreativitás
  • Jó IT felhasználói ismeretek (MS Office, ezen belül fontos a jó Excel)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és francia nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Munkatársaink szakmai és személyes fejlődésének támogatása

A munkavégzés helye

Cegléd-Szolnok térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ, Cegléd-Szolnok térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER - Manufacturing Industry (Veszprém megye)
EHS KOORDINÁTOR (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
HR BUSINESS PARTNER (Közép-Magyarország)
HR GENERALISTA (Fejér megye)
HR RENDSZERFELELŐS SPECIALISTA (Globális Vállalati Irányelvek Felügyelete) (Veszprém-Székesfehérvár térsége)
HSEE MUNKATÁRS (Veszprém megye)
HSEE TECHNIKUS (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
TALENT ACQUISITION MANAGER (Veszprém megye)
TANMŰHELY-VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI VEZETŐ (Veszprém megye)