Veszprém megyei, neves, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Bérszámfejtési csoport irányítása, munkájának koordinálása
  • Bérszámfejtési és kompenzációs adatok SAP-ben történő működtetése
  • SZJA elszámoláshoz igazolások készítése,ügyintézés
  • Hatóságok és a vállalatvezetés felé történő adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése
  • APEH jelentési kötelezettség koordinálása
  • Statisztikai kimutatások készítése
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Egyéb juttatások elszámolása, kontrollja
  • Társadalombiztosítási elszámolások felügyelete
  • Dolgozói törzsadatok naprakész állapotának felügyelete
  • A munkavállalók munkaidejével, be– és kilépésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok koordinálása
  • A társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Szakmai végzettség (Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző)
  • Bér és TB számfejtésben szerzett min. 3 év gyakorlat
  • Min. 1 év nagy létszámú termelővállalatnál szerzett gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Önállóság, precizitás, kötelességtudó hozzáállás
  • Hajlandóság csapatmunkára, munkatársak irányítására, segítésére

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Oktatások, fejlődési lehetőség
  • Munkába járási költségtámogatás (tömegközlekedési bérlet 100%-a közigazgatási határon kívül, üzemanyag, helyi járat bérlettámogatás)
  • Egyéb juttatások (étkezési támogatás meleg/hideg étel, cafeteria)
  • Havi prémium, 13. havi fizetés
  • Sportolási lehetőségek támogatása

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BÉRSZÁMFEJTÉSI CSOPORTVEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
EHS CSOPORTVEZETŐ - Autóipar (Tatabánya környéke)