Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autóipari csoport, amelynek 200 gyárában közel százezer munkatárs dolgozik az innovatív megoldások kifogástalan minőségben történő megvalósításáért. A magyarországi leányvállalat a gépjárművek belső terében felhasznált fém szerkezeti modulokat és mechanizmusokat gyárt. A vállalat saját maga fejleszti a magasan automatizált gyártósorait és célgépeit, amelyek a globális csoport számára is itt készülnek. A folyamatosan bővülő gyártási program teljesítéséhez számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések)

Feladatok

  • Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projekttevékenység folyamatának végrehajtása, koordinálása, támogatása a következők szerint:
  • Új projektek előkészítése, támogatása
  • Új, illetve meglevő berendezések beállítása, parametrizálása (lézerhegesztő, GMAW, ellenállás hegesztő, komplex szerelőberendezések)
  • Új, illetve szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok, berendezések optimalizálása, szükség szerinti módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, esetleges külső munkavégzés, stb.)

Elvárások

  • Gépésztechnikusi végzettség
  • Min. 3-5 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • AutoCAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, proaktív, szisztematikus munkavégzés, minőségközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: lotti.sandorfi.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CO HEGESZTŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)
ELEKTROMOS SZERELŐ-TESZTELŐ – JÁRMŰGYÁRTÁS (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Budapest)