Megbízónk áramköri védelmet szolgáló megoldások széles skáláján megoldást nyújtó vállalat a globális piacon. Ipari, telekommunikációs, elektronikai és autóipari területen is piacvezető szerepének megőrzése érdekében keresünk számukra szakértő kollégát az alábbi pozícióba:

ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK (ÁRAMKÖRI VÉDELEM)

Feladatok

  • Az egyedi vevői megrendelések fogadása, kezelése, értékelése – az igény összehasonlítása kész áramköri védelmet nyújtó megoldásokkal.
  • Az egyedi ipari biztosítékok megtervezése, kiválasztása – esetleg egyfajta miniprojekt keretében történő legyártásának lekövetése automata és/vagy manuális úton
  • A termék nyomonkövetése, a vevői elégedettség felmérése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, követve a piacon fellelhető versenyképes megoldásokat

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Releváns területen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Győr környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK (ÁRAMKÖRI VÉDELEM), Győr környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Közép-Dunántúl)