Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST

Feladatok

  • Komplett rendszer fejlesztésében való részvétel – a már működő és új algoritmusok fejlesztése, a technikai követelmények specifikálása, kisebb csapat (2-3 fő) élén
  • Mérési eredmények elemzése és értékelése, jármű- és pályamodellek készítése
  • Járműves mérések és tesztek támogatása, részvétel a méréseken, kódoptimalizálás

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (mechatronika, gépész vagy villamosmérnök)
  • MatLab és Simulink programozói tapasztalat (minimum 2-3 év)
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • C++ / C programozási, esetleg JAVA ismeret
  • Objektum-orientált programozásban, esetleg jelfeldolgozásban szerzett tapasztalat, MatLab kódgenerálási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST, Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT) (Észak-Kelet Magyarország)
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)