Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  Megbízónk számára az alábbi munkakörbe keresünk tapasztalt szakembert:

ADÓZÁSI SPECIALISTA (Autóipar)

Feladatok

  • Bevallások elkészítése (havi Áfa, helyi adó, MNB havi, negyedéves)
  • Természetbeni juttatások és a személyi jellegű egyéb kifizetések utáni adófizetési kötelezettség kalkulációja, könyvelése
  • A bérszámfejtés adóvonzatainak ellenőrzése, könyvelése
  • A bérszámfejtés által elkészített havi bevalláshoz az egyéb juttatások adóösszegeinek megadása, a bérszámfejtés által különböző adónemekben elkészített bevallás összesítő lapjának ellenőrzése:
  • A szakképzési hozzájárulás és rehabilitációs hozzájárulásról szóló időszaki bevallások elkészítése
  • Adóbevallás készítése a következő adónemekről: Környezetvédelmi termékdíj, Energiaadó, Innovációs járulék, Környezetterhelési díj
  • Társasági adó kalkuláció előkészítése
  • Adókkal kapcsolatos tranzakciók könyvelése
  • Időbeli elhatárolások könyvelése
  • Kimenő számlák kiállítása, könyvelése
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Havi zárásban való részvétel (könyvelés, ellenőrzés, egyeztetés)

Elvárások

  • Közgazdasági/Pénzügyi felsőfokú végzettség MSc/BSc
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat (autóipari vagy tömeggyártás környezetben előnyt jelent)
  • Hatályos adózási jogszabályok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, erős Excel felhasználói gyakorlat, QAD alapszintű ismerete előnyt jelent
  • Pontosság, megbízhatóság, elkötelezettség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazási rendszer
  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ADÓZÁSI SPECIALISTA (Autóipar), Tatabánya környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
PÉNZÜGYI IGAZGATÓ (Kontrolling, Pénzügy-számvitel, IT) (Közép-Dunántúl)
PÉNZÜGYI VEZETŐ (CFO, FMCG ágazat) (Budapest)
AR KÖNYVELŐ - VEVŐ FOLYÓSZÁMLA (német, angol, Oracle) – Határozott idő, 1 éves szerződéssel - (Székesfehérvár környéke)
CONTROLLER - ENGINEERING, AUTOMOTIVE, ENGLISH (Fejér County)